У Львові до громадського міського бюджету подано заявок на суму понад 200 мільйонів гривень

logo


У Львові до громадського міського бюджету подано заявок на суму понад 200 мільйонів гривень

На громадський бюджет Львова у 2018-му році подано 300 заявок проектів на суму більше 200 мільйонів гривень.

Про це під час прес-конференції розповіли представники ЛМР Юрій Лукашевський, Орест Файфурка та Андрій Москаленко, повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua.

Прийом заявок на громадський бюджет закінчився 15 вересня. Нині почнеться фактична модерація проектів, яку проведе «Секретаріат ради» ЛМР, а пізніше – технічна експертиза, проведена профільними управліннями, які і реалізовуватимуть ті чи інші проекти. Голосування на громадський бюджет Львова розпочнеться з першого листопада. «Голосування триватиме з першого по п’ятнадцяте листопада.

Зараз ми починаємо опрацювання проектів. З першого листопада проекти матимуть всі допущення для голосування і будуть опубліковані на сайті громадського бюджету. Голосування відбуватиметься через BankID, тобто цифровий підпис, і через ЦНАП. Кожен львів’янин матиме можливість проголосувати двічі: один великий проект і один малий проект ,– каже Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР.

Цьогоріч до громадського бюджету були запрошені такі міста: Винники, Брюховичі, Рудно. Вони також зареєстрували свої проекти. Тому очікуємо великої конкуренції». Як зазначив заступник міського голови з питань розвитку, до процесу голосування можуть також долучитися найбільші банки України, які в своїх банкоматах створять окремі модулі для голосування. Загалом же на громадський бюджет претендують 300 проектів на загальну суму 239 864 379 гривень. З них 219 малих проектів на суму 83 481 394 гривні і 81 великий проект – на суму 156 382 985 гривень.

«Серед найдорожчих проектів є облаштування стадіонів, відновлення парків. Всі вони мають орієнтовану суму близько трьох мільйонів. Є цілий ряд хороших ідей у сфері медицини. Є проект, на суму більше двох мільйонів, який передбачає закупівлю 42-х комплектів дефібриляторів, які допомагають врятувати людину при зупинці серця», – розповів Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР. Згідно з положенням, на громадські бюджети Львова буде виділено не менше 1% від бюджету розвитку. За станом на зараз це 20 мільйонів гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.Читайте также: