У кого пенсія зросте на 300 гривень

logo


Уряд України сподівається на швидке впровадження пенсійної реформи. Вона, серед іншого, передбачає так зване «осучаснення» пенсій, які в середньому зростуть на 300 гривень.

В цілому під «осучаснення» пенсій підпадають біля 5,6 мільйона українських пенсіонерів, повідомляє Народна Правда з посиланням на «Сегодня». В середньому існуючі пенсії зростуть на 300 гривень.

Перерахування розміру виплат буде проводитись виходячи із актуального розміру середньої пенсії по Україні на протязі трьох останніх років. При цьому, важливо пам’ятати, що приймається до уваги розмір зарплат, щодо яких у Пенсійного фонду є підтверджені дані, тобто та, з якої платились внески.

На цей час, якщо вірити даним Держстату України, середня заробітна платня по державі складає понад 7 тисяч гривень, в той же час, середня пенсія, за даними Пенсійного фонду, 3764 гривні. В такому разі, після «осучаснення» пенсії зростуть на суму від 50 до понад 1 тисячі гривень.

Нагадаємо, стало відомо, як швидко визначити розмір майбутньої пенсії. Для цього фахівцями розроблена та оприлюднена спеціальна формула.

Крім того, в уряді пояснили, як віднині розраховуватиметься страховий стаж для отримання пенсій. Про це розповів голова міністерства соціальної політики Андрій Рева.