У кого доплата до пенсії буде найвищою

logo


Після проведення пенсійної реформи пенсії більшості українців зростуть, однак частина громадян отримає дуже високі доплати.

Про те, наскільки розбагатіють українців повідомили у Кабінеті міністрів України.

Відтак, вже з 1 жовтня підвищаться пенсії у 9 з 12 мільйонів українців. При цьому, понад 1,1 млн українців отримуватимуть майже на 1000 грн. більше, а ще 1,3 млн отримають надбавки в середньому на 200 грн. Решта ж люди отримають надбавку в проміжку від 200 до 1000 грн.

Найбільшу прибавку в 600, 700, а то і в 1000 грн. отримають ті, хто вийшов на пенсію до 2012 року і отримував високу зарплату.

Як повідомлялося раніше, чи справді українці стали жити краще, розповіла в ефірі радіостанції Голос Столиці експерт з питань бюджетної політики, заслужений економіст України Людмила Супрун, додавши, що рівень життя вказує на протилежне.

«Йде не зростання насправді, а падіння. Крім того, є ще один дуже серйозний фактор — це значне зростання витрат громадян. І витрати зростають шаленими темпами. Якщо подивитися на структуру цих витрат, то можна точно дати відповідь що відбувається з життям українців. Менше люди зараз витрачають на освіту — на 30%, ніж в попередні роки. Менше витрачають на відпочинок і культуру — майже вдвічі. Дуже мало купують одягу і взуття. Як і раніше 50% доходів йде на їжу, а ось виросли витрати на оплату комунальних послуг, електроенергії, газу, оплату житла, охорону здоров’я. (…) Тому, якщо така політика не буде змінена, то так зване зростання доходів, обернеться насправді зниженням рівня життя людей», — зазначила економіст.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що одержувачів субсидій масово перевірятимуть.

Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте — все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.