У Європарламенті сьогодні відбудеться підписання законодавчого акту щодо безвізу для українців

logo


Урочиста церемонія почнеться о 15.45 за київським часом.

У середу, 17 травня, у будівлі Європейського парламенту в Страсбурзі відбудеться урочиста церемонія підписання законодавчого акту щодо безвізового режиму для громадян України з країнами Європейського союзу, повідомили у представництві ЄС в Україні на сторінці у Facebook.

Зазначається, що захід розпочнеться о 15.45 за київським часом. На церемонії будуть присутні голова Європейського парламенту Антоніо Таяні та президент України Петро Порошенко.

За даними відомства, після підписання Порошенко та Таяні поспілкуються із пресою.

Нагадаємо, що безвізовий режим набуде чинності через 20 днів після публікації в «Офіційному журналі» ЄС.

Як повідомлялося, у четвер, 11 травня, міністри країн Євросоюзу з питань сільського господарства та рибальства ухвалили рішення про надання Україні безвізового режиму. 

Європейський парламент на пленарному засіданні  у Страсбурзі 6 квітня проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу. 26 квітня надання безвізового режиму для громадян України схвалили посли Європейського союзу (ЄС) .

Журналіст Рікард Йозвяк назвав дати завершення всіх процедур щодо безвізу для українців. За його словами, 17 травня угоду підпишуть, 22 травня опублікують, а 11 червня вона набуде чинності. Голова делегації Європарламенту до парламентського комітету асоціації ЄС-Україна Даріуш Росаті підтвердив, що 11 червня європейські кордони відкриються для України.

Матеріали за темою:

Теги