У БПП розповіли, коли Рада розгляне пенсійну реформу

logo


19 червня, 2017, 19:32

Проект пенсійної реформи може бути проголосовано за основу вже наступного сесійного тижня

Про це заявив перший заступник голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко, передає Еспресо.TV.

«Є шанси, що на наступному сесійному тижні — який почнеться через три тижні — ми зможемо пенсійну реформу прийняти в першому читанні», — сказав він.

За його словами, до цього часу має відбутися представлення проекту відповідного закону на фракції, його обговорення й врахування змін і зауважень. Презентуватиме законопроект голова уряду Володимир Гройсман і профільний міністр Андрій Рева.

«Ми чекаємо тест законопроекту, який Кабмін обіцяв завтра передати до Верховної Ради, бо після Нацради реформ до цього тексту вносяться зміни згідно побажань учасників Ради реформ і згідно побажань президента, які він публічно висловив. Коли ми побачимо текст? Була обіцянка прем’єр-міністра прийти на фракцію і ососбисто презентувати цей закон на фракції разом з профільним міністром», — пояснив Кононенко.

Лише після цього, говорить він, «будемо будемо визначатися, якщо не буде запитань до законопроекту, будемо його виносити в зал і голосувати, якщо буде — у нас вже є досвід, це спільна робоча група, як це було по закону щодо медичної реформи».

У випадку серйозної критики законопроекту, говорить Кононенко, як і у випадку з медичною реформою, буде створено спільну робочу групу. «І на спільній робочій групі будемо шукати той варіант законопроекту, який знайде підтримку в залі», — резюмував він.Читайте также: