У АП заявляють про DDOS-атаку на сайт президента

logo


president.gov.uaКопирайт изображения
president.gov.ua

В адміністрації президента України заявили про DDOS-атаку на офіційний сайт президента після публікації указу про заборону низки російських сайтів. Про це повідомляє прес-служба АП на сторінці у Facebook із посиланням на заступника голови адміністрації Дмитра Шимківа.

«Інтернет-сайт Президента зазнає організованої атаки — ми бачимо імітацію переходів та DDOS-атаку із ресурсів Яндексу та VK, що створює штучний трафік, щоб завантажити і «покласти» сервери АП», — заявив пан Шимків, звинувативши у атаці «росіян». За його словами, атака відбувається з 15:15 дня за Києвом.

Указ президента Петра Порошенка № 133/2017 від 15 травня, опублікували у вівторок на офіційному сайті президента, забороняє діяльність на своїй території російських соціальних мереж «ВКонтакте» та»Однокласники», а також сайтів Mail.Ru Group і «Яндекс» та низки інших.

Таким чином президент увів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів».

Відповідно до указу, інтернет-провайдери зобов’язані заблокувати доступ до цих інтернет-ресурсів.Читайте также: