ТПП України та Мінекономрозвитку уклали план спільних дій на 2018 рік

logo


ТПП України та МЕРТ визначили нові напрями співробітництва і, зокрема,  домовились спільно працювати над сприянням бізнесу щодо виведення товарів/послуг на ринки країн світу, залученням іноземних інвестицій, реалізацією конкретних бізнес-проектів за участі як українських, так і іноземних інвесторів із застосуванням механізмів державно-приватного партнерства, створення індустріальних парків, реалізації програмних документів з питань відродження промислового потенціалу України тощо.

Реалізація Угоди дозволить враховувати позицію бізнесу при розробці державних цільових документів, проектів стратегій тощо, спрямованих на підтримку і розвиток підприємництва в Україні. Планом спільних дій на 2018 рік передбачається проведення в Україні та за її межами виставкових заходів, форумів, конференцій, візитів представників ділових кіл України за кордон і візитів представників зарубіжних ділових кіл в Україну, участь в яких братимуть як ТПП України, так і МЕРТ.

«Головний результат нашої співпраці з Мінекономрозвитку – це постійно діючий діловий майданчик «бізнес-влада», за допомогою якого можна доводити пропозиції бізнесу до владних структур і, в свою чергу, інформувати бізнес про підготовку нововведень в економічній сфері. Роботи  ще багато.  Але я переконаний, що подальша координація дій дозволить нам внести суттєвий внесок у розвиток економіки України», — сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Новацією оновленої угоди є початок співробітництва між Мінекономрозвитку та ТПП України у контексті реалізації Закону України «Про державно-приватне партнерство».

«Ми прагнемо вдосконалювати механізм реалізації державно-приватного партнерства і   постійно враховуємо думку ділових кіл заради добробуту України. Зараз, коли у ТПП створено Комітет з питань державно-приватного партнерства, маємо усі засоби налагодити конструктивний діалог та напрацювати важливі рішення та пропозиції до законопроекту»,- зазначив Степан Кубів.

Угода має обопільний інтерес, враховуючи те, що торгово-промислові палати представлені в усіх регіонах України, а ТПП України, яка об’єднує понад 8 тисяч бізнес-організацій, має представництва в багатьох країнах світу.