ТОП-100 найбільших платників податків Київщини: ПП «Бест»

logo


ТОП-100 найбільших платників податків Київщини: ПП «Бест»

Інформаційний портал «Моя Київщина» продовжує знайомити читачів із найбільшими платниками податків Київської області. Одним із таких є приватне підприємство «Бест» із Броварів

Приватне підприємство “Бест” засноване в 1997 році. Головний офіс компанії знаходиться у Броварах по вулиці Підприємницькій, 7. Згідно спеціалізації по КВЕД компанія займається виробництвом прянощів та спецій, але по факту – це майонезний завод.

За роки свого існування та сталого розвитку підприємство набуло непогану репутацію. Сама компанія позиціонує свою продукцію як високоякісну, але при цьому з конкурентоспроможними цінам.На підприємстві впроваджується нове передове технологічне обладнання вітчизняного виробництва, впроваджуються прогресивні технології, покращуються умови праці співробітників. Це допомагає стримувати підвищення цін на продукцію, шляхом зниження вартості енергоспоживання. На підприємстві працюють майже 70 людей.

Директором і водночас кінцевим бенефеціаром компанії є Віктор Рєзнік, який в минулому був депутатом Броварської міськради від “Фронту змін“. Наразі в органі місцевої влади перебуває його син Олександр, який є депутатом від ВО “Батьківщина“ та головою фракції цієї політсили у міськраді. При цьому, родина Рєзніків вважається однією з найбагатших та найбільш впливових у Броварах: їм належить не лише один з найбільших в Україні майонезних заводів (ПП “Бест), але й низка ресторанів, СТО, нічний і спортивний клуб у Броварах. Окрім того, сам Олександр Резнік очолює будівельну компанію “Лен Буд”.

Особливих скандалів пов’язаних з компанією не було. Підприємство перебуває на хорошому рахунку Державної фіскальної служби, як таке, що вчасно та в повному обсязі сплачує податки. 

Читайте також: