Тиск на суд буде з обох сторін, – політолог про справу Насірова

logo


Тиск на суд буде з обох сторін, – політолог про справу Насірова

Попри всю глибину переконання українців у тому, що «злодій повинен сидіти в тюрмі», суспільству доведеться просто чекати на висновок суду у справі Романа Насірова та змиритись із будь-яким вироком для нього. Таку заяву зробив політичний експерт Олексій Голобуцький, передає сайт «24 Каналу».

За словами політолога, цілком імовірним є виправдання Насірова у випадку, якщо для підтвердження його вини суду бракуватиме доказів. Звичайно ж, відзначив він, такий розвиток подій викличе невдоволення суспільства, яке своєю активністю поки що не дозволяє проводити процес над корупціонером за «звичним сценарієм».

Проте з іншого боку, відзначив експерт, активний тиск з боку громади позбавляє правосуддя його первісного сенсу. Адже хоча й недовіру громадян до судової системи цілком можна зрозуміти, проте бойкот неприйнятних для них рішень суду фактично означатиме, що останній має виносити лише ті вироки, які йому нав’язує суспільство. І мова тут іде не про боротьбу за справедливість, а про ігнорування неспроможності суду довести провину підозрюваного, пояснив політолог.

Loading…Читайте также: