Тернополянка протестувала новий двоповерховий поїзд «Київ-Тернопіль»

logo


Багато хто вважає, що він не виправдав очікувань. Проте, тернополянка Аня Василенко, яка вже скористалася ним, не згодна з цим і поїздкою задоволена, хоч помітила деякі негативні моменти. Свої враження вона описала у мережі Facebook.

— Не знаю за якою логікою розміщені місця, адже в другому вагоні є місце 001 — другий поверх, 077 — перший, 111 теж на другому. Тому купуючи квиток, вибрати поверховість місця складно. Перший та другий клас — не бачу різниці, тому я б не переплачувала. Телевізор не працює, а wifi лише у 5-му вагоні. Там, до речі, і міні-бар. Ціни доступні, смачно, сервіс хороший. В салоні вагонів багато світла, дуже зручно читати. Поїздка вартує 190 та 245 гривень — другий і перший клас відповідно. Читала, що новий потяг не виправдав очікувань тернополян… На мій погляд, ціна відповідає якості. Але wifi був би великим плюсиком, — йдеться в дописі.

Нагадаємо, що поїзд № 747 відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський з 3 листопада о 17:24 та прибуватиме до Тернополя о 23:25. Поїзд № 748 відправлятиметься зі станції Тернопіль з 4 листопада о 04:06 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 09:58.