Тарифи для населення на електричну енергію в Україні найнижчі в Європі

logo


«Тарифи для населення на електричну енергію в Україні найнижчі в Європі. Впровадження нового ринку електричної енергії дозволить встановити справедливий рівень на якісні та сталі послуги завдяки конкуренції та стимулювання до ефективності» – Голова НКРЕКП Дмитро Вовк взяв участь в першому засіданні Координаційного Центру.

З нагоди запуску Координаційного Центру по впровадженню нового ринку електричної енергії Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитро Вовк зазначив:

«Всі ми чуємо від політиків роками солодкі, батьківські слова про захист споживача – в результаті тарифи для населення на електричну енергію в Україні найнижчі в Європі. На спір політики готові зробити тарифи навіть від’ємними, але наше завдання зробити послуги сталими та якісними. Впровадження нового ринку електричної енергії дозволить встановити справедливий рівень саме на такі послуги завдяки конкуренції та стимулюванню до ефективності».

До уваги Координаційного центру було представлено детальний план графік та зведена інформація по впровадженню нової моделі ринку електричної енергії.

Loading…