Світовий банк не підтримує ряд поправок до закону про пенсійну реформу

logo


12:43, 14 листопада 2017

30

За словами президента СБ, пенсійна реформа повинна бути зосереджена на підтримці бідних.

СБ не підтримує ряд поправок в закон про пенсійну реформу / фото УНІАН

СБ не підтримує ряд поправок в закон про пенсійну реформу / фото УНІАН

Світовий банк не підтримує ряд поправок, які були внесені до законопроекту про пенсійну реформу перед його прийняттям Верховною Радою, проте перебуває в тісній співпраці з Міністерством соціальної політики України для таргетування реформи на підтримку бідних верств населення.

Читайте такожНизька зарплата та великий стаж: у Кабміні пообіцяли переглянути пенсії

Про це заявив президент Групи Світового банку Джим Йонг Кім у Києві на спільному брифінгу з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«Ми дуже уважно стежимо за пенсійною реформою. Ми знаємо, що було внесено поправки до закону. Краще б їх не було, але ми перебуваємо в тісному співробітництві з міністерством (Міністерством соціальної політики — УНІАН), і наше головне завдання — щоб пенсійна реформа була зосереджена на підтримці бідних. Й інструменти досягнення цієї мети є», — сказав президент СБ.

Як повідомляв УНІАН, закон про пенсійну реформу набув чинності 11 жовтня 2017 року. Цим документом встановлені вимоги до мінімального страхового стажу для виходу на пенсію і передбачено підвищення пенсій 9 млн пенсіонерів на суму від 200 до 1000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+EnterЧитайте также: