Суд зняв арешт з рахунків дочірніх підприємств агрохолдингу «Астарта»

logo


12переглядів

2 жовтня 2017, 19:04

Печерський районний суд Києва зняв арешт з рахунків дочірніх структур компанії «Астарта», які були заблоковані в рамках виробництва Генпрокуратури, повідомляють в прес-службі компанії.

«Компанія продовжує стабільну роботу у всіх бізнес-напрямках, а також починає нові інвестиційні проекти з розвитку зернової і цукрової інфраструктури із залученням міжнародного фінансування», – заявили в компанії.

Нагадаємо, прокуратура подавала клопотання про арешт рахунків «Цукорагропром», «Хмельницьке» і «Волочиськ-Агро» в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні в зв’язку з підозрами в ухиленні від податків.

Також 6 вересня Генеральна прокуратура провела обшук в офісі агропромислового холдингу «Астарта».У компанії відзначали, що розглядають дані дії прокуратури як надмірні і необґрунтовані.Причина обшуку в повідомленні не вказувалася.

Найбільшими акціонерами «Астарти» є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Чистий прибуток компанії в 2016 році зріс в 5,2 рази в порівнянні з 2015 роком – до 83 млн євро, консолідована виручка – на 17%, до 360 млн євро.Читайте также: