Суд наклав арешт на майно чотирьох заводів у справі ПриватБанку

logo


КИЇВ. 29 вересня. УНН. Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно, що на праві власності належить ПАТ «Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» та ПАТ «Дніпроазот» у справі щодо розкрадання коштів колишніми службовими особами ПАТ КБ «ПриватБанку», передає УНН з посиланням на рішення суду, яке опубліковане в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням суду, Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження за фактом зловживання своїм службовим становищем та заволодіння службовими особами ПАТ КБ «Приватбанк» чужим майном в особливо великих розмірах за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 КК України.

Як зазначається у рішенні, службові особи ПАТ КБ «Приватбанк» протягом 2014 року заволоділи державними коштами НБУ у сумі 19 млрд грн, які були виділені на рефінансування фінустанови.

Слідчий звернувся до суду з клопотанням про арешт майна, яке належить ПАТ «Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» та ПАТ «Дніпроазот».

Суд задовольнив клопотання і наклав арешт на майно цих підприємств.

Як повідомляв УНН, Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно, зокрема, завод з виробництва напоїв і соків «Біола» і літак Boeing 767-300, у кримінальному провадженні за фактом зловживання своїм службовим становищем та заволодіння службовими особами ПАТ КБ «ПриватБанк» чужим майном в особливо великих розмірах. Читайте также: