Субсидія в Україні: все, що треба знати про знижку

logo


Зазвичай, перед опалювальним сезоном споживачів, починають непокоїти питання оплати за спожиті комунальні послуги та чи вистачить допомоги від держави.

Українців наразі цікавить, як можна отримати субсидію та не втратити її згодом, а також питання економії палива, пише Народна Правда з посиланням на канал 1+1.

Однак, найголовніше питання, яке тривожить громадян, чи можна вижити взимку з новими тарифами.

Після обговорення субсидування у студії “Сніданку”, на сторінці програми в Інстаграмі залишилось чимало запитань від глядачів.

Редакція “Сніданку” зібрала “найболючіші” та найактульніші із них, які переадресували відповідальним чиновникам.

Нагадаємо, в майбутньому в Україні планується введення абонплати за природний газ. Це випливає з зобов’язань нашої держави перед кредиторами з Міжнародного валютного фонду (МВФ).Введення абонентної плати за природний газ в Україні випливає з діючого законодавства та меморандума, підписаного спільно з МВФ.

Нагадаємо також, наступного опалювального сезону одержувачі субсидій будуть платити більше за послуги. Справа в тому, що термін опалювального сезону, згідно якого нараховуються субсидії, скорочено на один місяць, крім того, обмежені «соціальні» норми споживання енергоносіїв.

Окрім того, Уряд вирішив відновити соціальну справедливіть серед безробітних громадян, які отримують субсидію, але мають неофіційні доходи, при цьому не сплачуючи податки. За підрахунками Кабміну, таких громадян “величезна кількість”.

Разом з тим, в Кабміні стверджують, що тарифи на газ більше підвищуватись не будуть. Як заявив прем’єр Гройсман, минулорічне здорожчання газу було «останнім в житті країни».