Створення реєстру е-декларацій це просто фейк — експерт

logo


В Україні необхідно створити міністерство цифрової економіки. Саме таким чином можна пришвидшити впровадження технологій на державному рівні та нівелювати корупційні моменти.

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко в ефірі “Фінансового тижня” на 5 каналі.

На думку експерта, замість реальної роботи над реформами відбувається конкуренція між міністерствами за гроші держбюджету, тому виникає нобхідність у створенні спеціального органу, який займався б виключно впровадженням цифрових технологій.

У якості приклада Данченко наводить створення реєстру е-декларацій.

“Це просто фейк. Якби одна людина за це відповідала, вони б зробили не новий реєстр, а нову підсистему, яка була б підключена до митного та податкового реєстру і з автоматичною звіркою даних. А що зараз? Роздруковують папери, йдуть до служб і нічого перевірити не можуть”, – заявив експерт.

Також він додав, що деяким такі зміни можуть бути невигідними, оскільки люди можуть втратити робочі місця та корупційні бізнеси, які займались обслуговуванням та наданням послуг державі.

Рейтинг популярності матеріалу «Створення реєстру е-декларацій це просто фейк — експерт» на Finance.UA — 2.1