Спрощена система оподаткування: у Мінфіні зробили важливу заяву

logo


За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, в Україны на планують скасовувати спрощену систему оподаткування. Таким чином Кабмін сподівається запобігти зловживанням, до яких можуть вдатися великі компанії.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Українські новини.

Як розповів Данилюк, навколо спрощеної системи оподаткування у Кабміні точаться дискусії, наразі триває обговорення оптимізації цієї сфери.

За словами Данилюка, ключовим питанням на данний момент залишається реформа Державної фіскальної служби і спрощення адміністрування.

Нагадаємо, за останній час в Україні несподівано почали падати середні процентні ставки по банківських депозитах. Ця ситуація стосується всіх валют, включаючи гривню, по якій зараз річна процентна ставка становить трохи більше 12%.

Нагадаємо також, раніше Національній банк України попередив про ризик інфляції у кінці 2017 року. В результаті цього найближчим часом в Україні можуть підскочити ціни на вісім-десять відсотків.

Додамо, експерти ради фінансової стабільності повідомили невтішний прогноз стосовно інфляції в Україні. Зростання економіки в країні є волатильним і помірним через негативного ефекту блокади окупованих територій України на Донбасі.