Спецконфіскацію не завершено, у поплічників Януковича залишилися мільйони доларів за кордоном

logo


  Конфіскацію вкрадених режимом Януковича грошей потрібно продовжувати — понад 300 млн доларів залишаються заарештованими на рахунках за межами України.

  Про це заявив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, виступаючи з парламентської трибуни.

  «Спецконфіскацію не закінчено. Понад 300 млн доларів також заарештовано за межами України на рахунках, і треба приймати закон про спецконфіскацію, щоб їх повернути. Гроші Курченка, Арбузова, Захарченка повинні бути повернені народу України», — наголосив керівник фракції.

  Він нагадав, що «Народний фронт» понад 2 роки відстоював повернення 1,5 млрд доларів, вкрадених режимом Януковича.

  «Народний фронт» два роки у цій сесійній залі відстоював спецконфіскацію. Ми побачили, хто є друзі Януковича і хто відстоював його гроші. Ми бачили позицію «єврооптимістів», євроскептиків, що ці гроші розкрадуть. Але тепер гроші повернуті до бюджету України», — підкреслив Максим Бурбак.

  «Сьогодні хочу подякувати команді «Народного фронту», лідерам нашої політичної сили Арсенію Яценюку, Олександру Турчинову, Арсену Авакову, Андрієві Парубію, нашим партнерам з коаліції парламентської більшості, керівництву Генеральної прокуратури за те, що було здійснено конфіскацію вкрадених режимом Януковича грошей», — сказав Максим Бурбак.

  Він також зазначив, що «Народний фронт» зареєстрував законопроект №5588, яким пропонується витрати конфісковані гроші Януковича на нацбезпеку та оборону і виплати соціально вразливим верстат населення.