Сьогодні на вечірньому пленарному засіданні Верховна Рада розглядатиме проект закону про Держбюджет-2018

logo


Сьогодні на вечірньому пленарному засіданні Верховна Рада розглядатиме проект закону про Державний бюджет України на 2018 рік у першому читанні.
Представник Кабінету міністрів у парламенті, народний депутат України Вадим Денисенко в коментарі журналістам у кулуарах парламенту заявив, що більшість депутатів готові голосувати за Бюджет-2018.

«Більшість депутатів готові голосувати за Бюджет – 2018 і за зміни до Податкового кодексу. Опозиційні фракції не голосують за бюджет, минулого року також не голосували», – сказав він.

На запитання журналістів, чому в проекті бюджету збільшуєтьс фінансування силових органів, депутат відповів: «Згідно українському законодавству, на весь силовий блок йде 5% ВВП. Цього року бюджет більший, ніж минулого року. Крім того, наступного року буде збільшений ВВП на 3%. Тобто, буде вироблено продукції більше ніж на 400 млрд. грн. Це нові робочі місця, збільшення заробітної плати, запуск економіки. Більшість питають, чому ми виділяємо кошти на силовий блок: СБУ, ГПУ і т.д.? Ми повинні розуміти —   якщо ми не будемо фінансувати силовиків, ситуація може вийти з під контролю».

Денисенко також підкреслив, що  наступного року «є всі шанси запустити економіку».

«Всі видатки Бюджету 2018 не будуються на нових податках, а навпаки на рості економіки», — наголосив парламентарій.

Голос УкраїниЧитайте также: