Сироїд назвала сумнівною ідею будівництва Канівської ГАЕС

logo


На зустрічі із канівчанами віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд висловила своє ставлення щодо будівництва Канівської ГАЕС.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

«Питання у тому, чи потрібна тут сьогодні станція чи ні, ніхто мені здається не переосмислював. Рішення про відновлення будівництва було прийнято механічно. Тобто колись була ця ідея, а от давайте, бо у нас енергетична криза, бо у нас немає достатніх потужностей теплових електростанцій у зв’язку із окупацією, дістанемо із шухляди проект 30-річної давності і механічно почнемо його реалізовувати. Не переосмислюючи ні екологічні наслідки, ні важливість будівництва для цього міста», – зауважила віце-спікер.

Саме тому, за її словами, «доцільність будівництва відповідного об’єкту сьогодні є досить сумнівна і немає навіть економічного обґрунтування, яке б свідчило, що в умовах нинішнього ринку електроенергії, який буде запущений найближчим часом, це буде мати будь-яку економіну вигоду».

«Тобто на ній можна втратити більше, ніж заробити», – констатувала у підсумку Оксана Сироїд.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що представник ЄБРР завітає до Черкас, аби озвучити остаточну позицію банку стосовно будівництва Канівської ГАЕС.

_________________________________________________________________________________________

Підтримайте інформаційні запити читачів «Дзвону»!

У голосуванні можна обрати будь-яку кількість запитів.

Ознайомитись із змістом відкритих інформаційних запитів читачів можна можна у відповідному пункті меню «Інформаційні запити». Ті запити, які наберуть за тиждень більше 100 голосів підтримки читачів порталу, будуть направлені «Дзвоном» за адресою, а відповідь чиновників обов’язково опублікована у стрічці новин.Читайте также: