Siemens повторно програла суд про постачання турбін до Криму

logo


Арбітражний суд Москви повторно відмовив Siemens в накладенні арешту на турбіни SGT5-2000E, поставлені в окупований Крим в обхід санкцій Євросоюзу.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Представники німецької компанії подали повторну заяву про вжиття забезпечувальних заходів, в якому зажадали накласти арешт на чотири турбіни, в зв’язку з тим, що Технопромекспорт (структура Ростех) проводить їх монтаж.

Виробник домагається рішення суду про визнання угоди недійсною і хоче застосувати наслідки недійсності правочину. Справа буде розглянута 18 вересня.

Поставки в Крим турбін заборонені санкціями ЄС. Однак спочатку німецький концерн зробив і поставив своє обладнання для будівництва станції на Тамані, яке вела компанія Технопромекспорт. Компанія визнана банкрутом. За документами турбіни вона продала ТОВ.

Siemens звинувачує Ростех в тому, що він незаконно перемістив до Криму чотири турбіни, які за договором призначалися для будівництва електростанцій на Тамані.

Нагадаємо, раніше німецька Siemens вже пропонувала викупити незаконно доставлені в окупований Крим турбіни, а також розірвати ліцензійну угоду з російськими компаніями щодо поставок обладнання для електростанцій.

Крім того, Рада Євросоюзу ввела нові персональні санкції щодо громадян РФ і підприємств через поставки газових турбін Siemens в окупований Крим.Читайте также: