Швейцарці реалізують в Україні пілотний проект із встановлення сонячних батарей за особливою технологією

logo


За результатами пілотного проекту Держенергоефективності планує мультиплікувати отриманий досвід по всій Україні, а швейцарська компанія — налагодити виробництво

Швейцарські інвестори планують увійти на ринок сонячної енергетики України з власною інноваційною технологією. Перспективи цих планів обговорили представники швейцарської компанії «Designergy» та Держенергоефективності.

Як передає Урядовий портал, в рамках пілотного проекту у м. Сміла на Черкащині швейцарці реконструють  дах комбінату «Дніпро». Роботи передбачають встановлення сонячних панелей за технологією «TCR system». Її унікальність полягає у забезпеченні високої термоізоляції будівлі, водонепроникності даху і можливості виробляти електроенергію з енергії сонця. Отриману енергію можна буде відпускати в мережу за «зеленим» тарифом.

 «Якщо зазначений проект на Черкащині буде успішний, то в подальшому його варто мультиплікувати і в інших регіонах України», — підкреслив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Як повідомили у прес-службі Держенергоефективності, у планах швейцарської компанії налагодити продаж сонячних панелей місцевим приватним домогосподарствам. Крім цього, інвестори зацікавлені налагодити виробництво унікальних «TCR systems» безпосередньо в Україні.

Енерголайф.інфоЧитайте также: