Садовий збільшив статутний капітал ЛКП «Львівспецкомунтранс»

logo


З міського бюджету розвитку комунальному підприємству виділено більше восьми мільйонів гривень.  

Про це йдеться у розпорядженні міського голови №332 від 17 липня.

На виконання ухвал міської ради від 10.11.2016 № 1179 «Про міський бюджет м. Львова на 2017 рік» і від 10.11.2016 № 1181 «Про обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору у 2017 році», відповідно до листа департаменту з питань поводження з відходами від 13 липня № 4-30-28:управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування департаменту з питань поводження з відходами за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова в сумі 8 085 432 гривень.

Ці кошти департаменту з питань поводження з відходами перераховуватиме як внески до статутного капіталу ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс».Директор департаменту з питань поводження з відходами Іван Рудницький є відповідальним за цільове використання коштів.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо у лютому ЛКП «Львівспецкомунтранс» отримало з міського бюджету 180 тисяч гривень на аудит. Також у травні підприємство отримало 10 млн гривень. У червні на підприємстві проведено обшук, перевірку та вилучення документів. Також планувалась передача підприємства у тимчасове управління Львівській обласній державній адміністрації.