Садовий: Їм не подобаються Садовий і «Самопоміч», і вони далі грають у ту саму гру

logo


Мер Львова та лідер «Самопомочі» Андрій Садовий стверджує, що зараз в Україні на нього та його політсилу чинять тиск, натомість влада, замість вирішення нагальних проблем, влаштовує лише спектакль і шоу.

Таку заяву зробив мер Львова у ефірі 24 Каналу.

«Є проблема тут, у Києві, є проблема сміття, але політичного сміття, тому що це є елементом політичної боротьби та використання цього. Тому що не подобаються Садовий і «Самопоміч». І вони далі грають у ту саму гру. Я думав, що здоровий глузд до когось вернеться, але, як бачу, не повертається», – вважає лідер «Сампомочі».

Читайте також: Немає політичної волі розв’язати це питання, – мер Львова про сміттєву кризу в місті

Також він наголосив, що справа про підпал полігону не розслідується, оскільки це нікому не потрібно.

«Вони навпаки будуть закручувати з іншого боку. Ви знаєте, такими є реалії нашого життя у нашій країні. Я це відчуваю на собі сьогодні, як ніхто», – зауважив мер столиці Західної України.

Прокоментував голова Львова і справу про привласнення коштів, які виділялися на компенсацію вивезення твердих побутових відходів з міста, щодо якої також було відкрито кримінальне провадження

А Ви думаєте, хтось мене про це інформує? Напевно, будуть робити якесь шоу, а під це шоу будуть показувати якісь смажені факти. Це ж все робиться для політичної боротьби. Ніхто не ставить собі за мету дослідити правду, покарати винних. Це є спектакль,– зазначив чиновник.

Крім того, Андрій Садовий підкреслив, що упродовж останніх трьох років нікого в Україні за корупційні дії не було покарано, натомість є лише звіти.