Розенко пояснив, кому скоротять розміри субсидій

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: субсидії

Павло Розенко, віце-прем’єр України, заявив про те, що деякі українці вже в цьому році отримають реальні гроші за заощаджену енергію, і мова йде про монетизацію субсидій, проте деяким домогосподарствам розмір субсидій буде урізаний.

2464_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)

«На сьогоднішній день складено всі списки громадян, які претендують на цю виплату, це близько 1 млн 700 тис. Сімей», — підкреслив віце-прем’єр, кажучи про тих домогосподарствах, які отримають кошти за зекономлені субсидії. Крім того, Розенко розповів, що для деяких категорій громадян розмір субсидій буде скорочено. «Так, наприклад, працюючим пенсіонерам, так як рівень заробітних плат в Україні істотно зріс. Це пов’язано зі збільшенням мінімальної заробітної плати до 3,2 тисяч гривень. У категорії пенсіонерів ми істотних змін не будемо передбачати », — заявив Розенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд дозволив стягнути з «Газпрому» 80 млрд

За його словами, уряд не допустить суттєвого скорочення розміру субсидій в цьому році. Нагадаємо, що субсидії будуть скорочені і тим, що споживає «зайві» ресурси — недавно були зменшені нормативи споживання газу і опалення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: