Розенко: держбюджет 2018 року передбачатиме більше коштів на вітчизняне кіновиробництво

logo


1перегляд

12 вересня 2017, 12:11

У Державному бюджеті  на 2018 рік Уряд планує збільшити видатки на вітчизняне кіновиробництво. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Урядовий Портал.

«У цьому році День українського кіно є дійсно особливим, адже не просто говоряться красиві слова і не просто на словах демонструється «любов» чиновників до українського кінематографу. Саме на цьому тижні в України  відбувається дуже унікальна і колосальна річ. Саме  зараз ми маємо в прокаті 5 прем’єр українських фільмів, які дебютують в кінотеатрах по всій країні. Особливо приємно, що  зйомки 4 із 5 фільмів  профінансовані за рахунок державного бюджету України», – сказав Павло Розенко.

Цього року держава виділила 500 мільйонів гривень для підтримки українського кінематографу.

Нагадаємо, що Український Оскарівський комітет обрав номінантом на премію «Оскар» в категорії «Кращий фільм іноземною мовою» від України фільм «Рівень чорного» режисера Валентина Васяновича.

«Український Оскарівський комітет вибрав фільм-претендент від України – «Рівень чорного», режисера Валентин Васянович», – сказано в повідомленні оскарівського комітету на його сторінці в соціальній мережі Facebook.

Прем’єра кінострічки відбулася на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

Розенко: держбюджет 2018 року передбачатиме більше коштів на вітчизняне кіновиробництво