Росія заявила про значне збільшення торгівлі з Україною

logo


Обіг зовнішньої торгівлі РФ з Україною в січні-серпні поточного року склав понад 7,7 млрд доларів, продемонструвавши зростання на 24,7%.

При цьому експорт з Російської Федерації в Україну склав 4,678 млрд доларів, зрісши на 23,4%, а імпорт з України – 3,047 млрд доларів, який виріс на 26,8%, пише Народна Правда з посиланням на російські ЗМІ, які цитують дані Федеральної митної служби РФ.

Частка ж України в загальному обороті зовнішньої торгівлі РФ в січні-серпні не змінилася в річному вираженні, склавши 2,1%.

Нагадаємо, лише за перше півріччя 2017 року товарообіг між Україною та РФ не дивлячись на санкції не тільки не зупинився, але й навіть суттєво зріс. Наразі максимальний обсяг українського експорту припадає якраз на Росію. А ось вже за РФ йдуть Італія, Польща, Туреччина, Індія та Єгипет.

Нагадаємо, незважаючи на військові дії на Донбасі, обсяг торгівлі між Україною та РФ зріс. Така динаміка фіксується з початку поточного року, та підтверджується даними Держкомстату.

На фоні зростання обороту торгівлі України з країною-агресором РФ, у суспільства виникає все більше питань до влади. Це, в поєднанні з іншими внутрішніми та зовнішніми чинниками, може мати для діючої влади погані наслідки.

Україна на сьогоднішній день ще досить залежна від торгівлі з Росією. І хоча ці відносини значно послабилися, проте вони досі існують. І хоча з огляду на політичну ситуацію та агресію РФ, Україна мала б їх припинити, з економічної точки зору це не можливо.