Росія пообіцяла дотриматися принципу взаємності у питанні санкцій щодо російських сайтів

logo


Росія пообіцяла дотриматися принципу взаємності у питанні санкцій щодо російських сайтів Москва пам’ятає про принцип взаємності у відношенні до санкцій Києва проти російських ЗМІ. Про це повідомив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков. Його слова передає кореспондент «Лента.Ру».

Пєсков заявив, що Москва уважно стежить за ситуацією в Україні і запровадженням санкцій. Він повідомив, що Росія не в якому разі не забуде про «принцип взаємності» і відповість Україні тим же.

Він уточнив, що поки не готовий точно сказати, які саме контрзаходи будуть прийняті, оскільки в Україні не так багато якихось потужних інформаційних і медіаресурсів, що користуються в російськомовному просторі популярністю.

Читайте також: Україна пообіцяла МВФ захищати «дочок» російських банків, — Гонтарева

16 травня на Україні вступив в силу новий пакет санкцій. В рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group, заборонені соцмережі «ВКонтакті» і «Однокласники». Крім того, заблоковані всі сервіси «Яндекса», заблоковані активи телекомпаній «ТВ Центр», РБК, ВГТРК, «Зірка», «НТВ-Плюс», ТНТ, ОТР і РЕН ТВ.Читайте также: