Роман Насіров: Давайте наповнювати бюджет України, а не сусідніх країн

logo


Поляки вперше за 20 років знизили пенсійний вік. Вдалося їм це завдяки жорстким заходам боротьби із ухиленням від сплати податків, а також збільшенню споживчих витрат.

Тобто в результаті підвищення заробітних плат, пенсій і соціальних виплат. Але при всьому тому, Польща стикається зі схожими проблемами, що й Україна. Їх громадяни масово їдуть працювати у Західну Європу, там отримують зарплати і сплачуть податки.

​​​​​​​Недостачу у бюджеті поляки планують зменшити за рахунок українців, які масово їдуть в Польщу на заробітки. За шість місяців цього року дозвіл на роботу там отримали 900 тис. українців. Це майже стільки ж, скільки за весь попередній 2016 рік. Мова йде про українців, які мали б легально працювати, отримувати офіційні зарплати і платити з них податки в Україні.

За рік сумарна зарплата українців зросла на 26%, зростають доходи населення.

Маємо реальний економічний ефект від підвищення мінімальної зарплати. Отже не потрібно нічого вигадувати. Потрібно і далі легалізувати працівників, підвищувати зарплати, з яких будуть платитися податки і наповнюватиметься бюджет України, а не інших країн.Читайте также: