Роботодавці нарощують апетити, проте пенсіонерів запрошувати не поспішають (ВІДЕО)

logo


Виробництво, робочі спеціальності, логістика, транспорт, будівництво і архітектура — нині працівників такого напрямку потребують в Україні найбільше. Стабільний попит лишається — на працівників галузі ІТ та юриспруденції.

Експерти ресурсу із пошуку роботи кажуть: за неповний рік — роботодавці у середньому розмістили на 24% більше вакансій, аніж минулого року. Разом із тим, попри збільшення попиту з боку роботодавців, неабиякі проблеми із працевлаштуванням відчувають ті, кому за 60. Та ця проблема в Україні — не нова.

 Для категорії 60+ роботодавці здебільшого пропонують некваліфіковану працю — прибиральники, комірникИ, кур’єри, охоронці, завгоспи, електрики, та — як не дивно — шукають також менеджерів із продажу.

 

Характерно, у зв’язку із дією оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам — за останні три роки майже на третину скоротилась кількість тих пенсіонерів, хто шукає підробіток. Адже не бачать сенсу.

Та у зв’язку із перспективою скасування такої норми — експерти очікують пожвавлення на ринку праці з боку пенсіонерів.

Разом із тим кажуть: попри деякі позитивні зміни в межах пенсійної реформи — є і складні новели.Експерти кажуть: загалом роботодавці готові платити на 21% більше, аніж минулого року. Щоправда таке зростання зарплат суттєво з’їдає інфляція.

Нині найбільше отримують у Києві і Київській області: середня заробітна плата складає майже 8 тисяч гривень. У Одеській області — 7,2 тисячі гривень, Харківській і Львівській областях — трохи більше 6 тисяч гривень.