Рішення ЄС про додаткові квоти на агропродукції запрацюють з 1 жовтня – Н.Микольська

logo


КИЇВ. 14 вересня. УНН. Рішення ЄС про надання Україні додаткових трирічних квот на аграрну продукцію вступить у силу з 1 жовтня 2017 року, а тарифні квоти на зернові запрацюють з 1 січня 2018 року. Про це написала на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська, передає УНН.

Н.Микольська повідомила, що 13 вересня в Європейському парламенті підписано рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій на 3 роки.

«Ми очікуємо, що відповідний законодавчий акт буде опубліковано наприкінці вересня, а набуде чинності він з 1 жовтня 2017 року.

Водночас, тарифні квоти на зернові буде відкрито з 1 січня 2018 року, оскільки їх застосування потребуватиме прийняття окремого імплементаційного регламенту Європейської Комісії», — написала вона.

Нагадаємо, у липні Рада ЄС схвалила додаткові тимчасові торговельні преференції для України, дозволивши експортувати більше українських товарів до ЄС.

Як повідомляв УНН, 13 вересня, рішення про додаткові торговельні преференції для українських експортерів на ринок ЄС підписали у Європейському парламенті.Читайте также: