Рева приголомшив заявою щодо пенсій

logo


Заплановане підняття пенсій не вирішить всіх питань. Нормальну пенсію українці зможуть отримувати після докорінного реформування всієї системи.

Про це у п’ятницю в Верховній Раді під час «години запитань до уряду» заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє Народна Правда з посиланням на телевізійний «П’ятий канал». Таким чином міністр Рева відповів на питання одного з народних депутатів.

За словами урядовця, питання щодо того, чи підніме Кабмін рівень пенсій без проведення пенсійної реформи, лунає не тільки в сесійній залі, але і далеко за її межами. Разом з тим, він підкреслив, що підвищення пенсій, якого давно чекають мільйони українських пенсіонерів, відбудеться, дослівно, «за будь-яких умов», проте одноразове підвищення глобальних проблем не вирішить.

Рева зазначив, що пенсії слід підвищувати щороку, проте, без докорінного реформування системи пенсійного забезпечення буде неможливо домогтися достойного рівня. Справа в тому, що нинішня солідарна система пенсійного забезпечення, за словами глави Мінсоцполітики, нежиттєздатна.

Нагадаємо, що раніше міністр Рева опинився в центрі уваги через свої неоднозначні висловлювання. Зокрема, він казав про те, що українці їдять більше, ніж німці, а причиною того є різниця в культурі народів.

Така заява викликала шквал емоцій користувачів соціальних мереж. Такі коментарі, як «Рева має менше дихати», були далеко не самими образливими на адресу чиновника.