РАЕС втілює нові формати соціального партнерства

logo


Рівненська АЕС втілює нові формати соціального партнерства з громадськістю населених пунктів 30-кілометрової зони спостереження. Представники електростанції та Дирекції НАЕК «Енергоатом» ознайомились із діяльністю українсько-польського центру села Костюхнівка Маневицького району Волинської області (на знімках: центр, у музеї центру).

Костюхнівська сільська рада, що входить до зони спостереження Рівненської АЕС, має у підпорядкуванні три мальовничі села: Вовчицьк, Колодії та Костюхнівку з населенням більше 1300 людей. У 2015 році за кошти субвенції на компенсацію ризику населення, що проживає у зоні розташування РАЕС, у Костюхнівці виконано капітальний ремонт шкільного спортзалу, а також дороги по вулиці Молодіжна. Крім того, за субвенцію минулого року виконано капітальний ремонт дороги сполученням Колодії – Костюхнівка – Вовчицьк.

Результати регулярних виїзних консультацій атомників у населених пунктах зони спостереження РАЕС, проведення заходів для школярів, різноманітні спільні проекти демонструють відкритість та партнерство електростанції у спільному діалозі, а також позитивне ставлення мешканців прилеглих територій до розвитку атомної енергетики в регіоні.

Вікторія ЛЕОНОВА,керівник прес-центру Рівненської АЕС.

Фото надане автором.