Радник Порошенка не бачить апокаліпсису із Трампом

logo


Радник Порошенка не бачить апокаліпсису із ТрампомReuters

Президентство Дональда Трампа не загрожує Україні апокаліптичним сценарієм.

Про це сказав позаштатний радник президента України Олег Медведєв в інтерв’ю «Обозреватель»

«Головне, що є в Трампі — це непередбачуваність», — зауважив він.

За словами політтехнолога, новий американський президент став «стриманішим у своїх висловлюваннях, ніж під час виборчої кампанії».

«Протягом кількох тижнів спостерігаємо так званий перехідний період, процес підготовки до передачі влади в США. Номіновані кандидатури на ключові посади, вони проходили слухання в сенатських комітетах — на посаду державного секретаря, міністра оборони, шефа ЦРУ. І в принципі ті меседжі, із якими вони продають свої кандидатури сенаторам і конгресменам, для України вселяють оптимізм», — зауважив Медведєв.

Він назвав «великим плюсом» української дипломатії роботу з Конгресом. Який «йшов значно далі» у підтримці України ніж Барак Обама.

«Так звана система двосторонньої підтримки означає підтримку в обох палатах Конгресу і в обох американських політичних партіях — Демократичної і Республіканської», — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден заявив про шанс для України

«Тому якщо резюмувати — невизначеність напружує, але підстав для апокаліптичних прогнозів поки що теж немає», — зауважив радник президента.

Республіканець Дональд Трамп переміг на виборах президента США, які відбулися 8 листопада 2016-го. Його інавгурація на посаді пройде 20 січня.Читайте также: