Рада пропонує передбачити в держбюджеті 300 млн гривень на підтримку садівництва

logo


Спільними зусиллями керівництва ради Асоціації «Укрсадпром» та народних депутатів-членів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин до законопроекту про держбюджет України на 2018 рік внесені зміни щодо виділення 300 млн грн на підтримку садівництва.

Доступ до дотацій передусім мають отримати малі та середні виробники ― Івченко
З початку року аграрії отримали 3,4 млрд гривень дотацій

Про це повідомляє прес-служба асоціації.

Так, відповідно до проекту постанови ВР України №7000-П від 19.10.2017 «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік», парламент рекомендує Кабміну при плануванні розподілу коштів в межах видатків загального фонду на 2018 рік за відповідними бюджетними програмами розглянути можливість передбачення коштів на державну підтримку розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними у сумі 300 млн грн за бюджетною програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» (код 2801230).

«Асоціація вітає рішення Верховної Ради, яке є доказом того, що держава дослухається до думки садівників. Нагадаю, зусиллями Асоціації з 1 січня 2017 року було відновлено програму державної підтримки садівництва, якої багато років не існувало взагалі. Рішенням парламенту щодо внесення змін до держбюджету на 2018 рік держпідтримка галузі збільшиться більш ніж у 4 рази в порівнянні з цьогорічним обсягом. Тому маємо надію, що такі кроки влади будуть сприяти не лише сталому розвитку українського садівництва, а й його виходу на новий рівень шляхом впровадження світових стандартів і розвитку інфраструктурних проектів у галузі, яких зараз не вистачає», ― зауважив голова асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

Нагадаємо, Верховна Рада схвалила Держбюджет-2018 у першому читанні.Читайте также: