Проект держбюджету потрапив до Верховної Ради

logo


Проект закону про державний бюджет України на 2018 рік за номером 7000 від 15 вересня 2017 року вже зареєстрований у парламенті.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті парламенту, пише Народна Правда з посиланням на 112 канал.

Зазначається, що на розгляд депутатів законодавчу ініціативу Кабінету міністрів разом із супровідними документами вніс прем’єр-міністр України Володимир Гройсман .

Законопроект бюджету – 2018 переданий до комітету ВР з питань бюджету.

Наразі сам текст законопроекту та пояснювальна записка до нього відсутні.

Нагадаємо, на підвищення якості освіти та підготовку вчителів в Україні у наступному, 2018 році, з бюджету буде виділено 520 мільйонів гривень. Планується, що в першу чергу на ці гроші мають бути збудовані школи у сільській місцевості для безперешкодного доступу українців до освіти.

Нагадаємо також, що у головному фінансовому відомстві України зробили заяву щодо прогнозованого курсу долара на 2018 рік. Мінфін України формуватиме Державний бюджет на 2018 рік у відповідності до курс гривні – 29,3 грн за долар США.

Окрім того, в Мінфіні повідомили, щo в пpoекті Закону України “Про Деpжaвний бюджет на 2018 рік” зaклaдено підвищення мінімaльнoї зapплaти і пpoжиткoвoгo мінімуму.

Держбюджетом передбачено встaнoвлення мінімaльнoї зapплaти з 1 січня 2018 poку у poзміpі 3 723 гpивень і пpoжиткoвого мінімуму на рівні 1 700 гpивень станом нa 1 січня.

Ще 6 вересня Мінфін вніс на розгляд Уряду проект Державного бюджету на наступний рік, який має бути у Верховній Раді до 15 вересня. За словами міністра фінансів Данилюка, головний кошторис країни “напрочуд якісний, адже він цілком реалістичний, збалансований, ефективний та навіть розрахований на перспективу”.Читайте также: