Пріоритетом для СБУ є безпека «лавок Рошен» – нардеп

logo


Пріоритетом для Служби безпеки України є запобігання провокацій проти магазинів «Рошен».

Про це написав народний депутат Андрій Білецький на сторінках «Української правди».

«Нарешті, сьогодні стало зрозуміло, що є пріоритетом для української Служби безпеки: вони запобігли провокаціям проти магазинів «Рошен»! Ось для чого українці витрачають більше 6 млрд гривень на рік. Задля попередження провокацій проти сліпого трасту, до якого, як відомо, наш Гарант немає жодного відношення», – заявив Білецький.

Він зазначив, що відомство не цікавить ні вбивство депутата Держдуми Дениса Вороненкова і журналіста Павла Шеремета, ні підрив складу у Балаклії.

За словами Білецького, йому байдуже на забезпечення безпеки «лавок Рошен» від провокаторів.

«Мені дуже хотілось би, щоб СБУ відповідала на серйозні виклики, які стоять перед нашою країною, і відповідала за власні прорахунки і своїх співробітників. В іншому разі, нехай назвуться Службою Безпеки Сліпого Трасту. І нехай їх діяльність оплачується фірмою «Рошен», а не народом України», – додав нардеп.

Нагадаємо, СБУ стверджує, що запобігла замовним акціям протесту біля магазинів президента Петра Порошенка Roshen, які готували екс-народні депутати від «Партії регіонів» Андрій Клюєв та Володимир Олійник, а також лідери «Антимайдану».Читайте также: