Прикарпатським медикам виплатять зарплату за серпень і аванс за вересень

logo


Прикарпатським медикам виплатять зарплату за серпень і аванс за вересень

 

 

Про розподіл коштів медичної субвенції говорили під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

 

За словами очільниці департаменту фінансів ІФ ОДА Ірини Мацькевич, до області надійшла субвенція в суммі 19 мільйонів 280 тисяч гривень, інформує кореспондент Фіртки.

 

За її словами, оскільки в області є незабезпеченість по інсуліну — 2 мільйони коштів з субвенції направлять на його придбання, ще 17 мільйонів — на виплату зарплат працівникам медичних галузей.

 

«Це заборгованість за серпень та аванс на вересень місяць по районах, де нема призначень», — зазначила Мацькевич.

 

«В нас потреба по виплаті зарплат 180 мільйонів. Поки що нам надійшло 19 мільйонів 280 тисяч гривень. Очікуємо ще найближчим часом на 25 мільйонів і направимо їх на виплату зарплат», — зазначив голова комісії Микола Палійчук.

 

Кошти направлять у райони, де найбільше не вистачає призначень.

 

Депутат Василь Попович запропонував також направити кошти тим районам, які самостійно намагаються виплатити зарплати.

 

«Я не розумію — ви тримали цей розподіл під спідницею, чи як. Мене нервує голосувати за проект, якого я не бачив, хоч розумію, що це зарплати людей. Аби більше такого не було», — обурився Петро Книшук.

 

 

Читайте також:

Медична комісія облради підтримала звернення до керівництва держави щодо законодавчого врегулювання трансплантології в Україні

Кількість переглядів — 21
13.10.2017 10:39

Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

вологість:

тиск:

вітер:Читайте также: