Президентом Henkel в Україні призначено генерального менеджера Henkel Beauty Care Retail

logo


Володимир Соха звільнений з посади президента компанії Henkel в Україні, його змінила на цій посаді Ніна Домбровська, яка до цього призначення обіймала пост генерального менеджера Henkel Beauty Care Retail.

«Президент Henkel в Україні, генеральний менеджер Henkel Bautechnik Володимир Соха прийняв рішення відійти від справ і залишити компанію в зв’язку з сімейними обставинами», — повідомила прес-служба «Henkel Україна» у вівторок.

У компанії уточнили, що Н.Домбровська працює в «Henkel Україна» з 2007 року, а до цього була бренд-менеджером в Unilever Україна (1998-2001) і займала посаду group brand manager в Nestle Україна (2001-2007).

Компанія Henkel була заснована в 1876 році і є одним зі світових лідерів з виробництва косметики, побутової хімії, будівельних матеріалів. Чисельність співробітників компанії — 50 тис. чоловік, привілейовані акції входять в індексний кошик німецького фондового індексу DAX.

Глобальний обсяг продажів компанії в 2016 фінансовому році склав EUR18,7 млрд, скорегований операційний прибуток — EUR3,2 млрд. У тому числі сукупний обсяг продажів продукції трьох провідних брендів компанії Loctite, Schwarzkopf та Persil перевищив EUR6 млрд.

Виручка ТОВ «Хенкель Україна» в 2016 році зросла на 20% — до 1 млрд 962,03 млн грн, а чистий прибуток — вдвічі, до 134 млн грн.Читайте также: