Президент тримає на гачку 80-100 нардепів, — Ігор Гузь

logo


Рішення про підтримання постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Андрія Артеменка прокоментував нардеп Ігор Гузь.

«Я підтримав рішення, щодо дострокового припинення депутатських повноважень депутата Артеменка, в першу чергу тому, що він фактично став на сторону окупанта запропонувавши ганебний план «примирення», де одним з пунктів зазначалося про можливу «оренду» Криму для РФ», — пояснив нардеп на своїй сторінці у Фейсбуці.

Водночас він запевнив, що «не має жодного сумніву, що Президент зараз тримає «на гачку» приблизно 80-100 народних депутатів України».

«СБУ, контррозвідка, МЗС, інші, мають дані щодо подвійного громадянства тих чи інших депутатів. Відповідно зараз із деякими із них буде проведена певна «шовкова робота», аби їхня позиція була співзвучною з позицію Банкової», — висловився Ігор Гузь.

Також він наголосив, окрім того, що для високопосадовців неприпустимо мати подвійне громадянство, це необхідно для того, щоб не стати інструментом маніпуляції зі сторони Президента.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала більшістю голосів постанову про дострокове припинення повноважень народного депутата України Андрія Артеменка. Причиною було те, що депутат ще 2005 року отримав громадянство Канади, пише ТСН.

ЗМІ також повідомляли, що Артеменко був одним із авторів так званого «мирного плану», у якому надаються пропозиції щодо того, як глава Білого дому Дональд Трамп міг би зняти санкції з Росії. Зокрема, пропонувалося здати Крим в оренду Росії.



Читайте также: