Президент ЄБРР перед 14-тою щорічною зустріччю YES розповів, що думає про українські реформи

logo


Сума Чакрабарті, президент Європейського банку реконструкції та розвитку і учасник 14-тої щорічної зустрічі Ялтинської міжнародної стратегії (YES), розповів журналу Новий час, що він думає про українські реформи.

Він зазначив, що ЄБРР перебуває у перших рядах тих, хто підтримує Україну в дійсно важливих питаннях і вважає досягнення останніх років в Україні безсумнівним успіхом.

«Виконана велика важлива робота. Наприклад, ситуацію з державними закупівлями не порівняти з тим, що було раніше. Також є вражаючі зміни у банківському та газовому секторах. Багато з цих та інших реформ сприяли скороченню потоків корумпованих грошей і зіграли важливу роль», — описав свої враження від українських реформ Чакрабарті.

Водночас президент ЄБРР вважає, що, щоб прокласти шлях до реального стійкого зростання і процвітання, Україні необхідно зробити набагато більше.

«Зокрема, зміцнити верховенство права, домогтися дотримання прав власності, а також здійснити необхідні кроки, спрямовані на боротьбу з корупцією та залучення інвестицій», — перерахував він.

Також, за словами Чакрабарті, терміново необхідний більший прогрес у проведенні приватизації і реформування держпідприємств.

Читайте всі матеріали про 14-ту щорічну зустріч Ялтинської Європейської стратегії (YES) — «Чи став світ новим? І що це означає для України?» у спецтемі НВ

Як оцінюють українські реформи інші західні аналітики, які беруть участь у форумі YES у 2017 році, читайте у свіжому номері журналу Новое Время — №33 від 15 вересня 2017 рокуЧитайте также: