Представники ДПЗКУ візьмуть участь у торговельній місії України до Індії

logo


ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) долучиться до участі у торговельній місії у Республіці Індія, організованій Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі за підтримки Кабінету Міністрів України.

Індія вводить 10% мито на імпорт пшениці
У вересні в Індію поїде торгова місія домовлятись про експорт бобових — Трофімцева.

Про це розповів перший заступник голови правління ДПЗКУ Віталій Шулежко, повідомляє прес-служба корпорації.

«Індія — цікавий для нас ринок збуту зернових та продуктів їх переробки. Вперше за багато років через аномальні засухи ця країна у минулому сезоні почала імпортувати зерно, і наразі зернові є одним з ключових товарів у структурі індійського імпорту з України. У 2016/17 МР ми поставили на цей ринок майже 127 тис. тонн пшениці», — зазначив Шулежко.

Тим не менш, за його словами, ДПЗКУ налаштована на подальший розвиток експортних поставок зернових на індійський ринок спільно з її китайським партнером — компанією ССЕС. У минулому сезоні сторони вперше розпочали поставки зернових через ССЕС на треті країни і планують й надалі розширювати спільні ринки збуту.

«Будемо вивчати індійський ринок та презентувати наші можливості з поставки зернових, проведемо зустрічі з потенційними покупцями. Крім того, Індія цікава нам як імпортер гороху та борошномельної продукції. У минулому сезоні ми вже відвантажили до цієї країни пробну партію гороху загальним обсягом у 1 420 тонн. А для нашого борошна Індія може стати абсолютно новим, але потужним ринком збуту», — зауважив Шулежко.

Окремо під час двосторонніх зустрічей спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Держспоживслужбою України  будуть розглянуті та узгоджені питання, пов’язані з фумігацією зерна, а також сертифікацією продукції переробки, необхідної для відкриття доступу українським продуктам на індійський ринок.