Правила нарахування субсидій змінено: що потрібно знати

logo


Український уряд змінив порядок розрахунку субсидії на тепло, відштовхуючись від щоквартальних даних про доходи громадян.

Про це «Народна правда» повідомляє з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

Зокрема, за новими правилами, субсидія на опалювальний період 2017-2018 року буде розраховуватися на підставі доходів за I-II квартали поточного року, а на наступний період – вже за III-IV квapтaли 2017 року.

У Володимира Гройсмана це «покращення» пояснили справедливістю обліку минулорічних доходів громадянина, оскільки він міг весь минулий рік отримувати високу зарплату, а в цьому вже втратив роботу і потребує допомоги для оплати послуг ЖКГ.

Крім того, Кабмін запевнив, що врахував затримки з перепризначенням субсидій на літній період, які мали місце в травні-червні. Вони були обумовлені тим, що фіскальна служба вчасно не надала інформацію про доходи українців.

Нагадаємо, для перерахунку субсидій на новий опалювальний сезон не потрібно оформляти нові звернення або подавати нові документи. Субсидії переоформлять автоматично для 7,5 мільйона сімей.

Раніше повідомлялося, що Кабмін з 1 жовтня буде застосовувати новий порядок перерахунку субсидій на ЖКП: будуть враховуватися доходи людини за I і II квартали поточного року.