Порошенко запровадив санкції проти росЗМІ та бухгалтерської програми 1С

logo


Санкції діятимуть упродовж трьох років

Підписаний президентом Петром Порошенком указ про запровадження санкцій щодо російських фізичних та юридичних осіб стосується й низки російських ЗМІ. Про це пише Українська правда.

Зокрема, йдеться про ТВ Центр, РБК, ВГТРК, НТВ, канал «Звєзда», ТНТ, КТ Москва, «Россия Сегодня», РЕН ТВ.

Санкції діятимуть упродовж трьох років.

Серед обмежень: 1) блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном; 2) зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань; 3) обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Також економічні санкції поширюються на відому компанію-постачальника ERP-систем ТОВ «1С», її дочірні підприємства та низку інших IT-компаній.

До чорного списку потрапили: ЗАТ «Галактика Центр», ТОВ «Корпорація «Парус», компанії-розробники програмного забезпечення («ABBYY», ТОВ «Абі Україна ЛТД»).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних санкцій проти 1 228 фізичних і 468  юридичних осіб.

Серед іншого, даним указом передбачається блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте» і «Однокласники» в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Провайдери також повинні будуть заблокувати доступ до самого сайту Mail.ru.

Заблокують також сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb, а також доступ до всіх сервісів «Яндекса», крім головної сторінки пошуковика. Також буде заблоковано і доступ до сайту «Кинопоиск».

Указ набирає чинності з дня його опублікування, тобто 15 травня.Читайте также: