Порошенко забороною соцмереж намагається змістити фокус громадської дискусії та вже готується до виборів

logo


Народний депутат України (фракція «Блок Петра Порошенка») Сергій Лещенко критикує рішення про заборону російських соціальних мереж і вважає, що таким чином президент України Петро Порошенко намагається змістити фокус дискусії в суспільстві, готуючись до наступних президентських виборів.

«Закриття соціальних мереж має набагато більше спільного з авторитарними режимами, ніж з боротьбою проти російської пропаганди. (…) Порошенко краще Януковича розуміє особисті ризики, які несе для нього Інтернет. Насуваються вибори президента. Тому після приборкання телебачення слід зачищати головний канал мобілізації людей», — написав С.Лещенко на своїй сторінці в Фейсбуці.

На його думку, ідея П.Порошенка — «перевести фокус суспільної дискусії: з боротьби з корупцією на тему свого псевдо-патріотизму».

«Він буде вигадувати все нові й нові ідеї, покликані створити ілюзію, що саме він — головний заслін від російської агресії. І паралельно буде просувати сценарій знищення НАБУ і дискредитації антикорупціонерів. Мовою політтехнологій це називається «змінити порядок денний країни». Щоб встигнути до 2019 року, треба починати вже зараз», — висловив припущення С.Лещенко.

Він також вказав, що для боротьби з російським впливом «існують методи роботи всередині мереж, а не їх тотальне блокування». «Простіше кажучи, треба ставити блокпости, а не руйнувати дорогу», — додав нардеп.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко указом від 15 травня ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року» Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». У списку юросіб — низка компаній, сайтів і соціальних мереж.Читайте также: