Порошенко визначився з новим головою НБУ

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Порошенко, НБУ

Глава Української держави Петро Порошенко прийняв рішення звернутися до парламентаріїв ВРУ з пропозицією призначити керівником Національного банку України Якова Смолія, що є першим заступником Валерії Гонтаревої, про що українським ЗМІ повідомили деякі джерела в органах влади.

5099_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)

Один зі співрозмовників ЗМІ заявив: «Голова« Райффайзен Банк Аваль »Володимир Лавренчук, який був другим кандидатом, і в певний час навіть фаворитом в деяких колах, не пройде через голосування в Раді. А ось Смолій — той, який набере необхідну кількість голосів ». За всім очікуванням джерел, призначення Смолія на посаду керівника державного регулятора відбудеться в жовтні місяці 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці стали багатшими: за рік зросла зарплата — Держстат

Крім того озвучувалася інформація, що Валерія Гонтарєва з 11 травня, через подану раніше заяви про звільнення з займаної посади, призначила виконуючого обов’язки керівника центробанку. Ним став перший заступник колишньої глави НБУ Яків Смолій. Наскільки відомо, відповідно до українського законодавства, голови Нацбанку призначає парламент України за поданням глави держави терміном на 7 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Читайте также: