Порошенко вітає ухвалення ВР держбюджету-2018

logo


Порошенко вітає ухвалення ВР держбюджету-2018

Президент України Петро Порошенко позитивно оцінює ухвалення Верховною Радою державного бюджету на 2018 рік за кілька тижнів до кінця поточного року.

«Такого давно не було. До тридцять першого (грудня) ще 24 дня, а Верховна Рада вже і бюджет проголосувала!» — написав глава держави на сторінці в Фейсбуці.

Він також навів деякі показники, закладені в держбюджет на 2018 рік.

«Країна розвивається. Це вже видно і зі стану доріг. Тому на наступний рік на їх будівництво і ремонт заклали 40 млрд. Децентралізація і далі буде збільшувати фінансову основу місцевих громад. Стартує президентська ініціатива реанімації сільської медицини, в амбулаторії, ФАПи, швидкісний Інтернет інвестуємо 5 млрд», — зазначив П.Порошенко.

Він нагадав і про показники, передбачені на оборону: «Країна обороняється. На армію передбачено 86 мрд грн, що майже на 25% більше, ніж у поточному році. П’ята частина бюджету буде використана на озброєння і військову техніку, що на 34% більше, ніж у цьому році».

Окрім того, П.Порошенко зазначив, що чергове підвищення мінімальної заробітної плати детінізує зайнятість і підтягне реальну середню зарплату.Читайте также: