Порошенко відкрив завод Leoni в Коломиї. ФOТО, ВІДЕО

logo


Після відкриття нового моста в селі Драгомирчани Петро Порошенко вирушив до Коломиї. Тут відривають завод з виробництва кабельних мереж для автомобілів «BMW» і електромобілів. Він коштував компанії 16 мільйонів євро.

«Будівництво компанією LEONI заводу в Коломиї – важлива подія для Івано-Франківщини. Це є свідченням інвестиційної привабливості не тільки області, а й України. Особливо якщо врахувати, що концерн LEONI – один з найбільших у світі виробників електричних кабельних мереж», – заявив у виступі Петро Порошенко. 

«Мені надзвичайно приємно почути від наших партнерів, зокрема й з Німеччини, як кардинально змінився інвестиційний клімат в Україні. Працює програма децентралізації, всі проблеми інвестор може вирішити на місці. Інвестори не мають проблем з поверненням ПДВ, яка була раковою пухлиною української економіки багато років…» – зазначив Президент. 

У відкритті заводу беруть участь керівники компанії та Надзвичайний і Повноважний посол Німеччини в Україні. 

Як повідомляв КУРС, на новому заводі середній вік працівників 35 років. Середня зарплата – понад 7 тисяч гривень. 

До 2020 року завод розширить своє виробництво, тут працюватимуть 4 тисячі осіб. Щороку завод сплачуватиме до бюджету майже 120 мільйонів гривень податків.

Крім того, німці хочуть брати активну участь у житті громади Коломиї. Ще до відкриття заводу зробили дитячий майданчик і профінасували кілька молодіжних ініціатив.

Нагадаємо, 26 травня минулого року влада Коломиї передала в оренду на 50 років 17,1 га землі компанії «Leoni AG». Відтак 20 жовтня у Коломиї заклали капсулу із будівництва заводу «LEONI AG».

Німецький холдинг вирішив відкрити в Коломиї завод з виготовлення електропроводки для автомобілів.Читайте также: