Порошенко у Торонто зустрівся з представниками канадського бізнесу

logo


КИЇВ. 23 вересня. УНН. Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Канади зустрівся з представниками канадського бізнесу, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Глави держави. 

Під час зустрічі Президент зауважив, що сьогодні особлива атмосфера в українсько-канадських відносинах.

«Ми робимо все можливе, щоб зробити зв’язки між нашими країни більш тісними. Раніше канадські українці інвестували в Україну для підтримки економіки. Нині весь канадський бізнес готовий прийти. І хочу сказати вам — зараз правильний час і місце для інвестування», — наголосив він. 

Окрім того, Глава держави розповів про зміни в Україні, зокрема антикорупційні кроки, запровадження електронного декларування та останні реформи, які здійснила українська влада.

Президент звернув увагу, що міжнародні фінансові організації зафіксували, що в Україні за останні три роки зроблено більше, ніж за попередні 20 років.

«Ряд канадських компаній, що працюють в галузі енергетики, сільського господарства, оборонного та фінансового сектору, авіабудівної галузі виявили значний інтерес до українського ринку особливо в контексті запровадження вільної торгівлі з Україною, — зазначено в повідомленні. 

Як повідомляв УНН, Президент України Петро Порошенко розраховує, що Канада займатиме принципову позицію у питанні санкційного тиску на Москву.Читайте также: