Порошенко та Гройсман відреагували на ухвалення держбюджету

logo


Президент України Петро Порошенко позитивно відреагував на ухвалення Верховною Радою державного бюджету на 2018 рік.

Про це він написав в ніч на 8 грудня на своїй сторінці в Facebook.

«Такого давно не бувало. До тридцять першого ще 24 дні, а Верховна Рада вже і бюджет проголосувала», — написав український президент.

Він також зазначив, що на наступний рік на будівництво і ремонт доріг в країні заклали 40 мільярдів гривень.

«Децентралізація і далі буде збільшувати фінансову основу місцевих громад. Стартує президентська ініціатива реанімації сільської медицини, амбулаторії, Фапи, швидкісний Інтернет інвестуємо п’ять мільярдів», — додав Порошенко.

Глава держави також відзначив підвищення мінімальної заробітної плати 2018 року. На його думку, це «детінізує зайнятість, і, як і в цьому році, підтягне реальну середню зарплату».

«На армію передбачено 86 мільярдів гривень, що майже на 25% більше, ніж у поточному році. П’яту частину бюджету буде використано на озброєння і військову техніку, що на 34% більше, ніж в цьому році», — додав Петро Порошенко.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман також відреагував на ухвалення бюджету-2018, зазначивши, що він є «абсолютно збалансованим», передає 112 Україна.

«Тому, що ми прийняли бюджет 7 грудня, як і планували, передувала значна робота. Бюджет є абсолютно збалансованим. Я думаю, що так завчасно країна ще ніколи його не брала. Це означає, що ми абсолютно стабільно і прогнозовано входимо в 2018 рік», — заявив Гройсман в ефірі телеканалу.

Прем’єр зазначив, що «2018 рік повинен стати роком економічного зростання, ми повинні домогтися реальних змін соціальної ситуації в країні».

«І за освітою, і з охорони здоров’я, та інших програм, які також стосуються охорони здоров’я, будуть підтримуватися. Ми будемо в наступному році масштабно будувати дороги, ми будемо в наступному році займатися енергетикою, ми забезпечимо фінансування реформи ланки медицини, ми забезпечимо впровадження модернізації навчання в школах 1-4 класів», — сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила в цілому законопроект про державний бюджет на 2018 рік. За відповідне рішення проголосували 273 народних депутата.Читайте также: